Vienuoliktos Rio 2016 dienos apžvalga (0)

1890
2016 m. rugpjūčio 17 d. 11:05
Lietuvos buriuotoja Gintarė Scheidt „Laser Radial“ klasės varžybų finaliniame plaukime antradienį finišavo ketvirta ir galutinėje įskaitoje užėmė septintą vietą.

30-metis imtynininkas Edgaras Venckaitis svorio kategorijos iki 66 kg aštuntfinalyje ant kilimo kovojo su pasaulio čempionu vokiečiu Franku Staebleriu ir pralaimėjo varžovui rezultatu 2:3. Lietuviui beliko tikėtis tapo, kad šis pateks į finalą, nes tokiu atveju mūsų šalies sportininkas galėjo patekti į paguodos varžybas ir dar grumtis dėl bronzos. Deja. F. Staebleris pralaimėjo ir E. Venckaičiui olimpiada jau baigėsi.

Simona Krupeckaitė dviračių treko varžybų sprinto rungtyje užėmė septintą vietą ir pakartojo savo pasiekimą Atėnų olimpiadoje. 33-ejų metų lietuvė važiavime dėl 5-8 vietų antradienį finišavo trečia.

Lengvosios atletikos varžybų moterų disko metimo rungties finale Zinaida Sendriūtė įrankį nuskraidino 61,89 m, pasiekė geriausią sezono rekordą ir užėmė dešimtą vietą. Lietuvei sėkmingiausias, kaip ir atrankoje, ir vėl buvo paskutinysis, trečiasis, mėginimas

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai