V. Mačiuliui mačo protokolą atidavęs J. Kazlauskas nesureikšmino pergalės (1)

12307
2016 m. liepos 10 d. 21:27
Legendiniam TV laidos „Krepšinio pasaulyje" kūrėjui Vidui Mačiuliui pasiskundus, kad žiniasklaidos atstovai negavo mačo su Venesuela protokolo, Jonas Kazlauskas ištiesė pagalbos ranką ir atidavė savo vienintelį egzempliorių. Žiūrėkite šį epizodą nuo 2min 42sek.

„Visi žaidėjai atrodė neblogi, krito tritaškiai, bet ne visada taip bus“, – trečios triuškinančios pergalės nesureikšmino treneris.

Vos tik prasidėjus rungtynėms Vilniuje, lietuvius pasiekė žinios iš Manilos, kurioje paaiškėjo paskutinioji mūsiškų varžovė Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse. Ištraukus burtus, ja tapo Kroatijos rinktinė, laimėjusi atrankos turnyrą Turine.

„Niekada nereikia rinktis varžovų, nes tada visuomet nudegi. Mūsų grupėje visi varžovai labai stiprūs, todėl pirmas mūsų uždavinys bus patekti į kitą etapą. Nereikia mums įsivaizdinti kažkokiais... Labai didžiuojuosi savo vyrais, kad į olimpiadą patekome iš karto, nes matėme, kaip komandoms buvo sunku, kurios žaidė atrankoje“, – išvengęs galimų mūšių su Prancūzija ar Serbija per daug į euforiją nepuolė.

B grupėje J. Kazlausko auklėtiniams dar teks susigrumti su Ispanija, Argentina, Nigerija ir Brazilija.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai