Trečios Rio 2016 dienos apžvalga (0)

3763
2016 m. rugpjūčio 9 d. 12:27
Londono olimpinė čempionė 19-metė Rūta Meilutytė neapgynė čempionės titulo. Rio de Žaneiro olimpiados moterų 100 metrų krūtine finale jis finišavo tik septinta (1:07,32 min.). Nugalėjo sezono lyderė 19-metė Lilly King, kuri netgi pagerino olimpinį rekordą – 1:04,93 min. Antra – 24-erių metų rusė Julija Jefimova, trečia – kita JAV atstovė Katie Meili.

Irklavimo varžybų vyrų porinių keturviečių valčių klasės paguodos plaukime Lietuvos įgula – Dovydas Nemeravičius, Martynas Džiaugys, Dominykas Jančionis ir Aurimas Adomavičius užėmė trečią vietą ir nepateko į A finalą.

Jauniausias Lietuvos olimpinės delegacijos narys 18-metis irkluotojas Armandas Kelmelis sėkmingai kovojo vienviečių valčių paguodos varžybose ir pateko į ketvirtfinalį.

Buriuotoja Gintarė Scheidt kovoja „Laser Radial“ klasėje. Pirmame plaukime G. Scheidt finišavo antra, bet už starto taisyklės pažeidimą ji buvo diskvalifikuota ir gavo 38 baudos taškus. Antrame plaukime Gintarė pirmavo nuo pat starto ir lyderės pozicijos neužleido iki pat finišo. Lietuvė bendroje įskaitoje šoktelėjo į 21-ą vietą.

Startavo ir buriuotojas Juozas Bernotas. Jis RS:X klasės rungties pirmame plaukime buvo 19-as tarp 36-ių dalyvių, antrame plaukime užėmė 23-ią, o trečiame - 17-ą. Bendroje įskaitoje lietuvis yra 21-as.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai