Šiltai sutiktas M. Kuzminskas: tiek mes, tiek ir ispanai neatskleidėme vieni kitiems visų kortų (1)

5007
2016 m. liepos 22 d. 10:14
Mindaugas Kuzminskas trumpam sugrįžo į antruosius namus ir padarė tai labai sėkmingai. Aikštėje pasirodęs buvęs Malagos „Unicaja“ puolėjas ispanų buvo sutiktas ovacijomis, tačiau už jas varžovams atsidėkojo... taikliais metimais.

15 taškų pelnęs Mindaugas buvo vienas iš Lietuvos rinktinės lyderių ir padėjo mūsiškiams antrą kartą 78:76 įveikti Europos čempionus ispanus, o ispanų žiniasklaida negalėjo nuslėpti susižavėjimo 205 cm ūgio krepšininko pasirodymu.

„Labai geras jausmas būti taip pasitiktam. Nesitikėjau, kad būsiu sutiktas taip gražiai: visi žmonės plojo ir prieš rungtynes ir per jas. Malonu, kad žmonės mane vertina. Trejus metus buvome kartu ir puikiai sutarėme tiek su komandos draugais, tiek su fanais, tiek su treneriais, tiek ir su valdžia. Kaip visada ir sakiau, Malaga yra ir visada bus mano namai“, – tinklalapiui „BasketNews.lt“ sakė Kuzminskas.

Anot Mindaugo, šiose rungtynėse nei lietuviai, nei ispanai neatskleidė visų savo kortų – juk abi komandos žais vienoje Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių grupėje.

„Tiek mes, tiek ir ispanai neatskleidėme vieni kitiems visų kortų. Visi nori laimėti, bet nei jie, nei mes nežaidžiame ties savo galimybių riba. Sunku suprasti, kodėl rungtynių startas vėl buvo toks prastas. Lyginant su rungtynėmis Kaune, startinis penketas buvo visiškai kitoks, tačiau vis tiek pradėjome prastai. Ateityje mėginsime tai ištaisyti“, – sakė M. Kuzminskas.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai