Rio de Žaneiro Ipanemos paplūdimyje surengtas Undinių festivalis (0)

5472
REUTERS
2016 m. rugpjūčio 16 d. 15:32
Pulkas undinių smėlėtame Rio de Žaneiro Ipanemos paplūdimyje sukėlė tikrą furorą – sekmadienį, rugpjūčio 14 dieną, Danijos paviljonas suorganizavo įvairovės šventę.

Čia surengtas „Undinių festivalis“, kuris subūrė Rio de Žaneiro LGBT bendruomenę ir Danijos delegaciją pajūryje esančiame paviljone, vadinamame „Danijos širdis“.

Andersas Garde Kongshaugas, padėjęs sukurti šio festivalio idėją, sakė, kad taip Danija sugalvojo prisijungti prie vietos LGBT bendruomenės, pasinaudojusi Mažosios undinėlės įvaizdžiu iš populiarios danų pasakos, kurią parašė Hansas Christianas Andersenas.

Undinėlių vakarėlis buvo ypač vietoje ir laiku, mat 2016 metų Rio de Žaneiro žaidynės pramintos daugiausiai netradicinės seksualinės orientacijos atstovų turinčia Olimpiada – daugiau kaip 50 atletų ir trenerių pripažįsta priklausantys LGBT bendruomenei.

Festivalyje dalyvavę žmonės sakė, kad gėjams ir lebietėms atstovaujančių sportininkų dalyvavimas Olimpiadoje suteikė galimybę pasiųsti teigiamą žinią. Prizą už geriausią festivalio kostiumą laimėjęs Murilo Souza sakė, kad kai gėjų bendruomenės veidu tampa sportininkai, tai turi teigiamą poveikį visoje Brazilijoje.

Šventę ir susibūrimą vainikavo konkursas „Geriausia undinėlė 2016 metų Rio de Žaneiro Olimpiadoje“, kuriame tarp visų podiumu ėjusių undinėlių laimėjo M. Souza.

Danijos paviljonas iki pat rugpjūčio 21 dienos lankytojų laukia kasdien nuo 11 iki 22 valandos.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai