Prisidėk prie Lietuvos gynybos stiprinimo! (0)

6694
2015 m. kovo 13 d. 09:46
Yra keletas būdų paremti Lietuvos kariuomenę. Fiziniai asmenys gali teikti paramą, skirdami 2 proc. nuo GPM arba tiesiogiai pervesdami aukojamą sumą į Krašto apsaugos ministerijos nurodytą sąskaitą.

2 proc. nuo GPM galima skirti keliais būdais:
– elektroniniu būdu per EDS (daugiau informacijos Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) svetainėje www.vmi.lt);
– įteikti tiesiogiai mokesčių administratoriui artimiausiame skyriuje;
– užpildžius FR0512 formą, išsiųsti ją paštu nurodant jums patogiausią VMI būstinę. Informaciją kaip pildyti formą rasite A. Guogos paramos fondo svetainėje www.guoga.lt/parama.

Svarbu žinoti, kad, deklaruojant pajamas neužpildžius minėtos formos, lėšos grįžta į bendrąjį šalies biudžetą. Įstatymai numato galimybę paremti kiekvienam asmeniškai priimtiną tikslą. Pasirinkę paramos gavėju Lietuvos kariuomenę, turite galimybę parodyti, kad esate pilietiški ir palaikote savo šalies karius.

Juridiniai asmenys gali remti Lietuvos kariuomenę, sudarydami sutartį su Krašto apsaugos ministerija. Sutarties formą galima rasti Krašto apsaugos ministerijos svetainėje www.kam.lt. Tikimasi, kad šalies dirbantieji aktyviai prisidės prie efektyvesnės krašto gynybos ir pasinaudos galimybe paremti Lietuvos kariuomenę 2 proc. nuo jau sumokėto GPM.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai