Lietuvos rinktinė – jau Brazilijoje: surengė treniruotę futbolo stadione (1)

4776
musukrepsinis.lt
2016 m. liepos 29 d. 11:54
️Lietuvos krepšinio rinktinės olimpinė odisėja iš Palangos į Rio de Žaneirą pasiekė finišo tiesiąją – lietuviai jau Brazilijoje, Rio pašonėje, per 357 km nuo olimpiados sostinės esančiame San Paule. Į San Paulą atskridę Lietuvos krepšininkai įsikūrė šalia vieno šio miesto priemiesčių esančiame kurorte „Paradise Golf“.

Kurorte, kuriame be lietuvių gyvena ir kitos trys turnyre dalyvausiančios Brazilijos, Australijos ir Kinijos rinktinės, šalia golfo lauko įrengtos ir kelios futbolo aikštės. Vieną jų mūsų šalies rinktinė ir pasirinko pirmajai treniruotei.

San Paulo priemiestyje Moži das Kruzese vyksiančiame turnyre Lietuvos rinktinė sužais dvejas paskutines rungtynes prieš Rio de Žaneiro olimpiadą. Liepos 30 d. pusfinalyje lietuvių laukia akistata su Australija, o kitą dieną, priklausomai nuo abiejų pusfinalių rezultatų, Lietuva susitiks arba su Brazilijos, arba su Kinijos komanda.

Po šio turnyro rugpjūčio 1 d. Lietuvos rinktinė kartu su Australijos komanda užsakomuoju reisu pasieks Rio de Žaneirą ir įsikurs olimpiniame kaimelyje.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai