Kalbėdamas apie Neymarą Brazilijos rinktinės treneris prisiminė C. Ronaldo žaidimą Euro 2016 (1)

3491
REUTERS
2016 m. liepos 21 d. 15:18
Brazilijos futbolo rinktinė trečiadienį, liepos 20 dieną, pradėjo intensyvų pasiruošimą Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms.

Rinktinė jau dabar patiria nemenką spaudimą. Situaciją apsunkina ir faktas, kad prie komandos vairo stojo naujas treneris – Tite.

Skelbiama, kad sprendimas keisti strategą buvo priimtas po gana prastų rezultatų Pietų, Centrinės ir Šiaurės Amerikos futbolo („Copa America“) čempionate.

Bene garsiausias rinktinės žaidėjas ir „Barcelona“ klubo didžiausias turtas Neymaras, kuris „Copa America“ nežaidė dėl traumos, žada ginti šalies garbę olimpinėse žaidynėse. Nepaisant to, Tite tvirtina, kad komandos rezultatai nepriklauso nuo vieno žaidėjo.

„Europos futbolo čempionatas įrodė, kad Ronaldo pasitraukimas iš aikštės neužkirto kelio portugalams tapti čempionatais. Tas pats galiojo ir „Copa America“ Messi atveju, kai Argentina kovojo su Čile. Savaime suprantama, niekas nepaneigs trenerio ir pavienių žaidėjų svarbos. Čia ir glūdi futbolo stiprybė, tačiau kliautis vienu žmogumi būtų neprotinga“, - pasakojo Brazilijos futbolo rinktinės treneris Tite.

Brazilija viliasi, kad skaudus 2014 metų Pasaulio futbolo čempionato scenarijus, kai komanda pusfinalyje savo namuose rezultatu 7-1, pralaimėjo Vokietijai, nepasikartos.

A grupėje Brazilija savo kovą dėl aukso pradės rugpjūčio 4 dieną – laukia mačas su Pietų Afrikos Respublika. Vėliau teks išbandyti jėgas su Irako ir Danijos vienuolikėmis.

Daugiau