Ispanija sieks tapti pirmąja šalimi, iškovojusia tris Europos futbolo čempionato titulus iš eilės (0)

1468
REUTERS
2016 m. birželio 7 d. 12:24
Ispanijos futbolo rinktinės strategas Vicente del Bosque tikisi, kad jo komanda kaip reikiant pasimokė iš košmaro, dar vadinamo 2014 metų pasaulio futbolo čempionatu, ir šią vasarą Ispanija taps pirmąją šalimi, kurios rinktinė tris kartus iš eilės triumfuos Europos futbolo čempionate.

Europos futbolo čempionatą Ispanijos rinktinė laimėjo 2008 ir 2012 metais.

2010 metais šalies futbolininkai triumfavo Pasaulio pirmenybėse, tačiau Brazilijoje spaudimas ir vėl būti geriausiems pakišo koją ir rinktinė iš kovos pasitraukė jau po pirmo etapo.

Ispanijos vienuolikė kovas pradės kitą pirmadienį. Tulūzos aikštėje ispanų laukia akistata su Čekijos rinktine. Komandos strategas V. del Bosque sako bent kol kas esantis labai patenkintas tuo, kaip vyksta komandos pasiruošimas čempionatui.

Birželio 17 dieną ispanų Nicoje laukia nuožmi kova su Turkijos rinktine. Vėliau – paskutinis D grupės susitikimas su kroatais Bordo mieste birželio 21 -ąją.

Ispanijos rinktinės žaidėjas Cescas Fabregasas teigia puikiai suprantąs, kad ispanų rinktinė priešininkams didžiausią grėsmę kelia ne vien dėl žaidimo, bet dėl sveiko įsiūčio ir noro laimėti.

„Kad ir kas benutiktų, kiekvienas susitikimas mums bus labai svarbus, čempionatui ruošiamės labai rimtai. Nors ir nesame akivaizdūs favoritai, kažkodėl visi laiko garbės reikalu parklupdyti Ispanijos rinktinę. Jie puikiai supranta, kad teks susigrumti su nuožmiu priešininku, todėl visi 23 mūsų kovos būrio nariai privalo būti geriausios įmanomos formos. Turėsime atiduoti visa save“, - pasakojo Ispanijos rinktinės žaidėjas Cescas Fabregasas.

C. Fabregasas sako bandysiantis pasimėgauti čempionatu. Tikrai neketina kiekvieną kartą eidamas į aikštę galvoti apie saugumą, nors šis klausimas po teroristinių išpuolių Paryžiuje lapkritį ir išlieka itin opus.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai