Dėdulė P. Evra perspėja: pabusk, Prancūzija – ateina islandai! (7)

8790
REUTERS
2016 m. liepos 3 d. 10:33
2016 metų Europos futbolo čempionato šeimininkė Prancūzija, anot ekspertų, turėtų kaip reikiant ruoštis akistatai su kovingaisiais islandais dėl galimybės pateikti į pusfinalį. Tokios pat nuomonės laikosi ir patyręs prancūzų rinktinės žaidėjas 35 metų Patrice‘as Evra, kurį komandos nariai meiliai vadina „mėlynųjų išminčiumi“.

„Turime sau aiškiai pasakyti: „Vyrai, tai labai svarbu, susiimkime, turime patekti į pusfinalį“. Žaidžiame namie, bet nebus lengva. Teks nemažai paaukoti. Tikiuosi, kad islandams nepavyks mūsų išmušti iš vėžių, viliuosi, kad reaguosime laiku ir vietoje. Kaip ten bebūtų, jaučiu spaudimą. Man tai labai svarbu – nenoriu pajusti, kad stoviu vietoje. Nenoriu, kad visa komanda taip pasijustų“, - sakė Prancūzijos rinktinės žaidėjas Patrice‘as Evra.

„Dėdulė Evra“ – pasirodo, komandos bičiuliai jį vadina ir taip – ragina kitus futbolininkus jokiais būdais nenuvertinti islandų, kurie narsiai iš tolimesnės kovos eliminavo anglus.

P. Evra, kurio žaidimas šiame čempionate sulaukia ir nemenkos kritikos, bendraudamas su žurnalistais demonstravo puikią nuotaiką.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai