Žygio per Lietuvą „Vardan tos” akimirkos (0)

4079
2018 m. kovo 23 d. 17:32
Lietuvos miesteliai ūžia pasirengimu artėjančiai šimtmečio Dainų šventei. Per miestus važiuoja žygis „Vardan tos”, kurio tikslas – įkvėpti mūsų šalies žmones šventinėms linksmybėms, ir burti juos ypatingai misijai – šimtmečio proga pakviesti 4 milijonus lietuvių iš viso pasaulio liepos 6-ąją kartu giedoti „Tautišką giesmę”.

Žygis jau aplankė Pasvalį, Radviliškį, o šį šeštadienį lankysis Lazdijuose. Vėliau jis patrauks link Marijampolės, ir dar aplankys Tauragę, Telšius, Uteną, Klaipėdą.

Žygio šauklė TV laidų vedėja Edita Mildažytė sako, kad miestų susitikimuose būna visko – ir šokių, ir dainų, ir apsikabinimų, ir priesaikų, ir kareiviškos košės. „Svarbiausia, kad žmonės ateina atviri ir įsileidžia šimtmečio šventę į savo širdį“, – sakė ji.

„Dainų šventės” mecenatas „Swedbank“ žygio metu organizuoja šimtmečio kokardų dirbtuves, kuriose kiekvienas gali pasigaminti sau ir savo krašto kolektyvui trispalvę „Dainų šventės” atributiką. Bankas taip pat kviečia smulkiuosius verslininkus, projekto „Kiekvienas gali būti didelis“ dalyvius, prisijungti kuriant šventę miestelėnams.

Žygį per Lietuvą „Vardan tos” organizuoja Lietuvos nacionalinis kultūros centras ir iniciatyva „Lietuva 4.000.000”, bendradarbiaudami su miestų kultūros centrais ir savivaldybėmis.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai