Zalatorius apklaustas pas ikiteisminio tyrimo teisėją: esu doras žmogus, nesu padaręs nusikaltimų (27)

7786
Dainius Sinkevičius, Robertas Narmontas, DELFI TV | www.DELFI.lt
2020 m. birželio 4 d. 09:40
Korupcijos byloje įtarimų sulaukęs Lietuvos bankų asociacijos prezidentas Mantas Zalatorius ketvirtadienio rytą apklaustas pas ikiteisminio tyrimo teisėją – prokurorai taip siekia užsitvirtinti jo tyrėjams duotus parodymus.

Į Vilniaus miesto apylinkės teismą M. Zalatorius ketvirtadienio rytą atvyko kartu su advokatu Aidu Mažeika – čia jo jau laukė ikiteisminiam tyrimui vadovaujantis prokuroras Darius Stankevičius.

Delfi šaltinių teigimu, pas ikiteisminio tyrimo teisėją apklausdami įtariamuoju korupcijos byloje patrauktą M. Zalatorių pareigūnai siekia užsitvirtinti jo parodymus – jeigu ateityje byla bus perduota teisminiam nagrinėjimui, teismas galės vadovautis šiais įtariamojo parodymais net ir tuo atveju, jeigu šis juos pakeistų.

Tuo metu pats M. Zalatorius nebuvo linkęs kalbėti apie apklausą teisme – tepasakė, kad bus atliekamas „vienas procesinis veiksmas“.

„Jau daug kartų galėjote įsitikinti – esu, buvau ir būsiu doras žmogus ir niekados savo gyvenime nei planavau, nei jaučiu daręs ar planuoju daryti bet kokius nusikaltimus“, – sakė Lietuvos bankų asociacijos prezidentas.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai