VSAT patvirtino, kad incidentas pasienyje buvo, tačiau aplinkybės – ne tokios, kaip skelbia Lukašenkos propagandos kanalai (0)

30958
TikTok
2021 m. lapkričio 17 d. 16:18
Trečiadienį apie 13 valandą uždarose socialinių tinkle grupėse pasirodė vaizdo įrašas, kuriame galima įtarti, jog veiksmas nufilmuotas LietuvosBaltarusijos pasienyje.

Vaizdo įrašas iš pirmo žvilgsnio atrodo tikrai žiaurokas, mat jame matosi, kad tarnybinis šuo griebia ant žemės miegmaišyje gulintį asmenį ir laiko įsikibęs dantimis.

Šis vaizdo įrašas pirmiausia pasirodė socialiniame tinkle TikTok, vartotojo “hamoka273” paskyroje. Tačiau iš karto šis vartotojas tapo nepasiekiamas.

Po to minėtas vaizdo įrašas pradėjo plisti Baltarusijos propagandiniuose kanaluose, o iš jų – Telegram grupėse, kuriose informaciją ir susirašinėjimą skelbia į Lietuvą ir Lenkiją iš Baltarusijos patekti ketinantys neteisėti migrantai iš Rytų Europos valstybių.

Delfi susisiekė su vienu iš minėtame incidente dalyvavusių asmenų, kuris paaiškino, kad vaizdas buvo nufilmuotas praėjusią naktį, iš antradienio į trečiadienį, šalia Klevicos kaimo Baltarusijoje.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai