Volgograde susidūrus baržai ir katamaranui žuvo dešimt žmonių (3)

2762
REUTERS
2018 m. birželio 12 d. 11:09
Rusijos pietuose esančiame Volgogrado mieste pirmadienį per katamarano ir baržos susidūrimą Volgos upėje žuvo dešimt žmonių, o dar vienas dingo, pranešė regiono gubernatorius Andrejus Bočarovas.

Pasak jo, mažasis laivas ir barža susidūrė maždaug 1 km nuo kranto. Po susidūrimo katamaranas, kuriame buvo 16 žmonių, apvirto.

Pirminiais duomenimis, nelaimė galėjo įvykti, nes katamarano vairuotojas nesilaikė saugumo reikalavimų.

„Esama informacijos, kad katamaranas nesilaikė taisyklių, įskaitant reikalavimus dėl keleivių gabenimo. Jis plaukė su neįjungtomis navigacinėmis šviesomis. Be to, katamarano savininkas nebuvo jo užregistravęs nustatyta tvarka“, - naujienų agentūrai „Interfax“ sakė informuotas šaltinis.

Katamaraną vairavo buvęs Volgogrado srities Kalačo rajono administracijos vadovas Dmitrijus Chachalevas.

2009 metais Volgogrado srities Kalačo rajono teismas skyrė buvusiam rajono administracijos vadovui D. Chachalevui ketverius metus laisvės atėmimo bendrojo režimo kolonijoje. Tyrimo duomenimis, 2008 metų gegužės 2-osios naktį jis sumušė merginą ir panaudojo prieš ją lytinę prievartą.

Vėliau D. Chachalevas tame pat rajone esančioje turistinėje bazėje iš chuliganiškų paskatų sumušė vieną vyriškį ir paleido mažiausiai tris šūvius iš karabino „Saiga MK“ į ten buvusius žmones.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai