Visureigio vairuotojas, kuriam negalioja KET, išgirdo nuosprendį (0)

37578
Etaplius.lt
2013 m. gruodžio 11 d. 15:40
„Volksvagen Touareg“ kirto dvigubą ištisinę juostą, išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir degant draudžiamam šviesoforo signalui sankryžoje pasuko į kairę. Pirmadienį prieš Šiaulių apylinkės teismą stojo ne automobilio savininkė ar jos sugyventinis, o kaimynas, kuris tikino vairavęs visureigį. Pastarasis teisę vairuoti yra praradęs prieš kelerius metus, todėl už šį pažeidimą jam skirta piniginė bauda.

57-erių Viktoras Moisiuk teisme prisipažino vairavęs ir nuoširdžiai gailėjosi. Vyras anksčiau yra baustas už padarytus administracinius teisės pažeidimus, turi galiojančių nuobaudų.

Vytautas Jončas, Šiaulių apygardos teismo pirmininko padėjėjas, informavo, kad visureigio vairuotojui už chuliganišką vairavimą skirta 2 500 litų bauda.

Ši istorija prasidėjo, kai Etaplius.lt skaitytojas spalio pabaigoje užfiksavo visureigio vairuotoją, kuris vienu važiavimu sugebėjo pažeisti keletą kelių eismo taisyklių.

Į redakciją atsiųstame vaizdo įraše matėsi, kaip vairuotojas prie šviesoforo stovinčią mašinų koloną aplenkė ir į priešpriešinio eismo juostą išvažiavo kirsdamas dvigubą ištisinę liniją.

Lyg to būtų maža, „Volksvagen Touareg“ net nestabtelėjo prie sankryžos, kur degė draudžiamas šviesoforo signalas.

Degant raudonam šviesoforo signalui tamsiai pilkos spalvos visureigis įsuko į P. Cvirkos gatvę ir, lyg niekur nieko, nuvažiavo, už nugaros palikęs būrį kelių eismo taisyklių paisančių vairuotojų.

Etaplius.lt paskelbtu vaizdo įrašu susidomėjo Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai. Jie surado visureigio savininkę, kuri paaiškino, kad yra išvykusi į užsienį, o mašiną paliko sugyventiniui.

Pastarasis paaiškinime nurodė, kad visureigį vairavo ne jis, o greta gyvenantis kaimynas, kuriam buvo paskolinęs mašiną. Pareigūnai išsiaiškino, kad tai – V. Moisiuk, kuris jau seniau yra praradęs teisę vairuoti.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai