Vilniuje – dvi gyvybes nusinešusi meilės drama: jis žadėjo, kad atkeršys (2)

70084
Dainius Sinkevičius, DELFI TV
2020 m. liepos 16 d. 17:48
Tai buvo kerštas merginai – už tai, kad ši nutraukė vos kelias savaites trukusius artimus santykius. Bet dėl šio keršto nukentėjo visiškai niekuo dėti žmonės – naktį medinį namą padegęs įsimylėjėlis dviem moterims nepaliko jokių galimybių išsigelbėti. Ugnis galėjo pasiglemžti ir daugiau tą naktį savo namuose miegojusių žmonių, bet šiems tik laimingo atsitiktinumo dėka pavyko išsigelbėti, nors ant kūnų likę randai išduoda, kokią skaudžią tragediją jie patyrė.

Mano mama gyva sudegė, ji jautė nežmoniškus skausmus, mes su kaimynais netekome namų – jis dabar gali nors ir žemę graužti, jokio atleidimo negali būti“, – prabėgus pusmečiui po Vilniuje įvykusios tragedijos kalbėjo motinos netekusi Gabrielė Petričenko.

Būtent jos dukrai keršijo dabar dviejų žmonių nužudymu kitų gyvybei pavojingu būdu kaltinamas vilnietis Vladislavas Nupreičikas (Vladislav Nupreičik) – jam iškeltą baudžiamąją bylą trečiadienį atvertė Vilniaus apygardos teismas.

Tai buvo pirmasis kartas, kai nukentėjusieji pamatė V. Nupreičiką – praėjusių Naujųjų metų išvakarėse Geležinės gatvėje esantį medinį daugiabutį padegęs vyras buvo sulaikytas tik sausio viduryje. Jis iki šiol yra laikomas suimtas.

Daugiau apie tai – vaizdo įraše.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai