Vilniaus kriminalistai aptiko hašišo krovinį už 2 milijonus eurų (0)

4592
policija.lt
2017 m. spalio 23 d. 11:06
Smūgis narkotikų kontrabandininkams: Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai pasienyje sulaikė hašišo kontrabandą, krovinio vertė juodojoje rinkoje – daugiau kaip du milijonai eurų.

Spalio 14 d. po intensyvaus ir kruopštaus kriminalinės žvalgybos tyrimo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdyboje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu ir jų kontrabandos (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 199 str. 3 d., 260 str. 3 d.).

Specialios policijos operacijos metu, bendradarbiaujant su Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais, Lietuvos–Lenkijos pasienio ruože buvo sulaikyti du asmenys, kurie automobiliu „Mercedes Benz“ į Lietuvą įvežė labai didelį kiekį narkotinės medžiagos – hašišo. Dar po kelių dienų buvo sulaikytas ir šios kontrabandos organizavimu įtariamas asmuo, išradingai slėpęs savo nusikalstamą veiką, praneša Vilniaus policija.

Įtariamieji, išnaudodami automobilio „Mercedes Benz“ tuščias ertmes ir nežymiai pakeitę automobilio konstrukciją, sugebėjo įrengti didelės apimties specialias slėptuves, kuriose nelegaliai gabeno labai didelį narkotinės medžiagos kiekį. Sulaikymo metu iš nelegalios apyvartos buvo paimta apie 250 kg hašišo, kurio vertė viršija du milijonus eurų. Visiems 3 įtariamiesiems teismas paskyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą.

Sulaikytieji asmenys siejami su Vilniaus ir Kauno organizuotomis nusikalstamomis struktūromis. Už nurodytas nusikalstamas veikas Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimo bausmę nuo 10 iki 15 metų. Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikalimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai