Vilniaus centre – įspūdingos pratybos: skendo mokyklinis autobusiukas, degė autocisterna, „Aras“ šturmavo banditus (21)

10756
Robertas Narmontas
2019 m. liepos 14 d. 10:23
Sekmadienio rytą Vilniaus centre, Geležinio Vilko g., tunelyje prie Seimo, darbavosi specialiosios tarnybos. Pasak Vilniaus savivaldybės, tai pirmosios tokio masto pratybos ne tik sostinėje, bet ir visoje šalyje.

Testas neįprastas, todėl jam buvo pradėta rengtis nuo sausio. Į pratybas įtrauktos ne tik visos miesto įmonės, bet ir savanorių komandos - miesto gyventojai, įvairios gelbėjimo tarnybos ir antiteroristinių operacijų rinktinė „Aras“, taip pat kelių kitų miestų savivaldybės.

Pagal scenarijų, tunelyje buvo imituojama, kad nuo 4 iki 7 val. ryto Vilniuje iškrito 45 mm kritulių. Tokia liūtis sutrikdė normalų eismą tunelyje ir daugybėje kitų miesto vietų, infrastruktūrą prižiūrinčių įmonių darbą.

Geležinio Vilko tunelyje ėmė skęsti mokyklinis autobusiukas su vaikais, netrukus prie tunelio užsidegė autocisterna. O tunelio siurblinėje užsibarikadavo du ginkluoti nusikaltėliai. Banditus tvarkė antiteroristinių operacijų rinktinė „Aras“. Kovotojai mikliai neutralizavo nusikaltėlius ir įleido bendrovės „Grinda“ darbuotojus, kad šie suremontuotų sugedusius siurblius.

Daugiau

Naujausi