Vijūnėlės dvaro byloje minimas teisėjas: atsiprašau, kad buvau be šukuosenos (1)

15819
Dainius Sinkevičius, DELFI TV | www.DELFI.lt
2019 m. kovo 1 d. 17:13
Korupcijos byloje suimtas Vilniaus apygardos teismo teisėjas Henrichas Jaglinskis penktadienio popietę buvo išleistas iš Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo.

Civilines bylas nagrinėjančio teisėjo pavardė korupcijos byloje siejama su garsiąja Druskininkų Vijūnėlės dvaro byla.

„Dėl situacijos pasakysiu pakankamai rimtai – kad aš nuoširdžiai atsiprašau Lietuvos piliečių, kad ta situacija pasirodė nemaloni, sukrėtė juos ar nuteikė nemaloniai, aš nuoširdžiai atsiprašau – plačiąja prasme“, – kreipdamasis į žurnalistus kalbėjo H. Jaglinskis.

Jis pažymėjo, kad negali kalbėti apie jam pareikštus įtarimus ir čia pat pridūrė, kad Lukiškėse pasiruošė kalbai, kurią norėjo pasakyti.

„Jeigu galime pakalbėti apie kitką, dar noriu atsiprašyti visų jūsų žurnalistų, kad tą dieną, vasario 21 d., (kai teismas sprendė klausimą dėl suėmimo) aš taip baisiai atrodžiau – buvau nepasiruošęs, nesiskutęs, be šukuosenos, netikėtai man viskas buvo, – sakė H. Jaglinskis. – Šiandien aš šiek tiek, žinodamas, kad jūs lauksite, pasiruošiau, kad atrodyti padoriau. Dar noriu pasakyti, kad būdamas tokiose įstaigose, kur nemalonu psichologiškai, aš noriu padėkoti čia dirbantiems žmonėms – nežinau visų jų pareigų, bet žinokite, čia dirba profesionalai, labai taktiški žmonės, aš negirdėjau, kad per tas dienas kur nors būtų pakeltas balsas. Tai mane teigiamai nuteikė.“

Paklaustas, kaip atrodo teisingumas žvelgiant iš kitos pusės, pabuvus už grotų, H. Jaglinskis kalbėjo: „Aš galbūt pasakysiu filosofiškai, kad gal geriausias tas gydytojas, kuris gydo nuo gripo, kai jis yra persirgęs pats gripu“. Papršaytas patikslinti, ką turėjo omeny, jis sakė: „Vis tiek reikia pamatyti, kaip čia sudėtinga gyventi.“

H. Jaglinskis negalėjo pasakyti, ką veiks išėjęs į laisvę.

DAUGIAU APIE TAI IR KITŲ TEISĖJŲ PALEIDIMĄ SKAITYKITE DELFI.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai