Vienas brolių susisprogdino Paryžiuje, kitas - slapstosi, trečias yra šokiruotas (0)

10972
REUTERS
2015 m. lapkričio 17 d. 13:11
Mohammadas Abdeslamas teigia niekada gyvenime nebūtų pagalvojęs, kad jo brolis Brahimas galėtų tapti teroristu ir susisprogdinti.

Skelbiama, kad būtent jis buvo vienas iš tų, Paryžiuje penktadienį surengusių virtinę teroro aktų, per kuriuos žuvo 129 žmones ir dar keli šimtai buvo sužeisti.

Mohammadas teigia, kad apie tragediją sužinojęs iš televizijos, tačiau tikrai nepagalvojo, kad prie viso to galėjo būti prisidėjęs jo brolis – iki tol, kol policijos pareigūnai neatvyko jo apklausti.

„Aš, kaip ir visi mes, galvoju apie aukas ir jų šeimas, tačiau privalome suprasti, kad kenčiame ir mes. Mūsų mama, visa šeima. Juk jai jis visada bus sūnus“, - pasakojo įtariamojo teroristo Salah Abdeslamo brolis Mohammadas.

Prancūzijos pareigūnai tvirtina, jog jo brolis Salah vis dar slapstosi, paskelbta tarptautinė jo paieška.

„Net įsivaizduoju, kas bus toliau, tvyro didžiulė įtampa. Nesu tikras, ar jis išdrįs pasiduoti. Turime suprasti, kad jis čia užaugo, čia studijavo, buvo normalus vaikinas“, - sakė įtariamojo teroristo Salah Abdeslamo brolis Mohammadas.

Dokumentai atskleidė, kad Prancūzijos piliečiai broliai Abdeslamai Briuselyje, kur ir gyveno, turėjo barą.

Dabar baras tuščias. Visos Europos pareigūnai intensyviai ieško visų, kurie galėjo būti vienaip ar kitaip susiję su penktadienio išpuoliais Paryžiuje.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai