Atsidūrę improvizuotame vaisių turguje Izraelio gyvenvietėje okupuotame Vakarų Krante, grupė turistų svarsto, ar plakato dydžio arabo, laikančio mobilųjį telefoną, figūra yra grėsmė, ir ar reikėtų į šį šauti. Šio pramanyto, tačiau realaus scenarijaus tikslas – apmokyti atvykėlius iš užsienio, kaip elgtis galimos atakos turguje akivaizdoje. Šis renginys – kovos su terorizmu mokymų stovyklos, kurią organizuoja bendrovė „Caliber 3“, dalis.

Įėjimas į aptvertą teritoriją „Gush Etzion“ gyvenvietėje (ji pastatyta žemėje, į kurią pretenduoja palestiniečiai) kainuoja 115 dolerių suaugusiems ir 85 dolerius vaikams.

Patekę į vidų, smalsuoliai gali stebėti, kaip buvę Izraelio komandosai neutralizuota atakos vykdytoją ir imasi kitų veiksmų, kaip užkirsti kelią tragedijai. Suaugusieji gali pašaudyti į taikinius tikromis kulkomis.

Netoliese esančio Palestinos Chadero miesto meras smerkia tokį Izraelio verslą ir tvirtina, kad dalyvaudami tokiose Vakarų Krante neteisėtai organizuojamose pramogose turistai remia Izraelio vykdomą Vakarų Kranto okupacijąm, ir ragina liautis tai darius.