Vaizdas suspaudžia širdį: įkaitusiame automobilyje įkalinti verkiantys vaikai (15)

36250
DELFI.TV žiūrovo video
2015 m. rugpjūčio 6 d. 15:03
Pirmadienio popietę (16.50 val.) Vilniuje (prie prekybos centro – jis DELFI portalui žinomas) viena „supermamytė“ tikriausiai nusprendė apsipirkti. Tiesa, su savimi pasiėmė du mažamečius vaikus, tačiau tikriausiai nusprendė, kad apsipirkti jie trukdys, ir paliko juos automobilyje.

Lauke plieskia apie 30 laipsnių karštis, langai uždaryti, vienas iš vaikų (nors, mano nuomone, turėtų abu) – specialioje kėdutėje ir net negali pajudėti. Šalia automobilio pasirodžius nepažįstamiems, šie pradeda belstis pagalbos, tačiau nei iš išorės, nei iš vidaus automobilio durų neįmanoma atidaryti. Kiek jie laiko praleido automobilyje, nežinia, tačiau vaikai buvo paraudę, apsipylę ašaromis ir beldė į stiklą, melsdami išsivaduoti.

Įvykio liudytojui pasikvietus į pagalbą apsaugos darbuotojus (…), per garsiakalbius iškviesta „supermamytė“ prie savo automobilio pasirodė po dešimties minučių. Deja, ji ne tik nepripažino savo kaltės, priešingai – apkaltino įvykį filmavusį liudininką kišimųsi į privatų gyvenimą (…).

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai