Vaizdas po lietuvio sukeltos avarijos: pro automobilio langą styrančios vairuotojo kojos (5)

99894
2016 m. spalio 6 d. 16:00
Sunkvežimio vairuotojas iš Lietuvos per neapdairumą sukėlė itin kraupų eismo įvykį. Jo vairuojamas sunkvežimis atsitrenkė į kelyje stovėjusį automobilį. Smūgis buvo toks stiprus, kad jo nublokštas automobilyje sėdėjęs vairuotojas kojomis pramušė priekinio lango stiklą, rašo „The Daily Mail“.

Sunkvežimį vairavęs 55-erių metų Vygantas Stanulis tvirtina akimirkai praradęs koncentraciją ir kaip tik tada rėžęsis į netoli Kento eilėje išsirikiavusius automobilius.

Jo vairuojamas plieno konstrukcijų pakrautas sunkvežimis atsitrenkė į juodą „Ford Fiesta“ automobilį, o šis, nublokštas smūgio, rėžėsi į priešais stovėjusį „Iveco“ sunkvežimį su platforma, ant kurios buvo sukrauti mediniai padėklai. Avarija įvyko sausio 19 d. intensyvaus eismo valandomis kelio prie Harbledown gyvenvietės netoli Kenterberio važiuojamojoje dalyje.

Šiurpus įvykis buvo nufilmuotas automobilyje įtaisyta kamera. Vaizdo įraše užfiksuota, kaip smūgio bloškiamas „Ford Fiesta“ vairuotojas pramuša priekinį savo automobilio stiklą ir iš mašinos matyti styrančios jo kojos.

Nepaisant to, kad vairuotojas buvo prisisegęs saugos diržu, sunkiai sužeidimų per avariją neišvengė.

Įvykio kaltininkui V. Stanuliui buvo skirta metų kalėjimo bausmė. Londone veikiančiame kriminaliniame teisme „Old Bailey“ buvo pripažinta, kad sunkvežimį vairavęs lietuvis laikomas kaltu dėl pavojingai vairuojant sukeltų sunkių sužalojimų.

Teismas buvo informuotas apie neįvardijamo dvidešimtmečio „Ford Fiesta“ vairuotojo patirtus sužalojimus. Per kraupią nelaimę lengvojo automobilio vairuotojui skilo kaukolė, lūžo du stuburo slanksteliai. Jis taip pat patyrė lūžių kulkšnies, kelio ir blauzdos srityse, be to, buvo sužalotas veidas.

Dėl patirtų sunkių sužalojimų vairuotoją teko operuoti.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai