Vaikų ir jaunimo stovykla „Pažinkime vieni kitus” (0)

1266
„Automoto group“
2017 m. spalio 29 d. 10:44
2017 metų liepos mėn. Sigitos Kvedarauskienės sodyboje „Tatulos vingiai“, priklausančioje Biržų regioniniam parkui su srauniai tekančia Tatulos upe., Raubonių k., Pasvalio r. vyko Pasvalio karate kuokushin klubo „Kamuido“ ir partnerių Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio r. Policijos komisariato, Pasvalio r. savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro, Pasvalio r. savivaldybės Kultūros ir jaunimo reikalų skyriaus, Pasvalio Šv. Jono Krikštytojo parapijos vaikų dienos centro vaikų ir jaunimo stovykla “Pažinkime vieni kitus”.

Stovyklos globėjas buvo Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerija. Stovykloje dalyvavo virš 50 Pasvalio miesto ir rajono vaikų, priklausančių įvairioms socialinėms grupėms.

Stovyklos tikslas - stiprinti socialinius ryšius tarp skirtingų vaikų ir jaunimo socialinių grupių. Kartu su partneriais propaguoti vaikų ir jaunimo sveiką gyvenimo būdą. Supažindinti vaikus ir jaunimą su alkoholio, rūkymo bei narkotikų žala ir pasekmėmis.

Stovyklos metu diegti bendruomeniškumo jausmą, supažindinti su sveikos mitybos principais. Kartu su Pasvalio PK pareigūnais supažindinti moksleivius su policijos, kitų karinių, aviacijos bei saugos struktūrų darbo specifika, atsakomybėmis bei taisyklėmis. Skatinti jaunus žmones domėtis krašto istorija, ugdyti pilietiškumą ir toleranciją.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai