„Užsikrauk karjerai!“ – virtualus „Youth Empowered“ renginys (0)

44573
2020 m. spalio 6 d. 09:05
„Lietuvos Junior Achievement“ kartu su „Coca-Cola HBC Lietuva“ kviečia pasikalbėti apie ateities karjeros iššūkius! Spalio 8 d. 14:00 val. kviečiame stebėti virtualų „Youth Empowered“ programos renginį „Užsikrauk karjerai!“. Savo karjeros istorijomis dalinsis įvairių sričių profesionalai ir nors jiems taip pat mokykloje sekėsi ne viskas, dabar jie – valdo dideles įmones arba yra žinomi visuomenės veikėjai. Prisijunk prie ONLINE renginio kartu su Latvijos, Estijos ir Lenkijos jaunimu! Pažadame – nieko įpareigojančio, tik malonūs pokalbiai! Renginys skirtas jaunimui, bet kviečiame dalyvauti visus, besidominčius karjeros klausimais. Renginio metu kviečiame išgirsti:
14:00 – renginio atidarymą ir „Coca-Cola HBC“ generalinio direktoriaus Lenkijos ir Baltijos šalims Jaak Mikkel asmeninę karjeros istoriją ir įžvalgas apie ateities darbo rinką.
14:35 – diskusiją „Karjeros e.voliucija: kaip technologijos keičia tai, ką suprantame apie karjerą?“, kurioje dalyvaus „Ką žmonės dirba?“ projekto, tarptautinio žurnalo, renginių ciklo, tinklalaidės kūrėja Rasa Jusionytė, „Amazon“ prekybos specialistas, konsultantas ir paskyrų administratorius, dirba su dešimtimis „Amazon“ verslų Lietuvoje ir užsienyje Klaidas Šiuipys, žurnalistas, keliautojas Orijus Gasanovas.
15:15 – diskusiją „Tikėjimas sniego žmogumi, verslo reikalavimai skrudintuvui ir kitos keistos darbo pokalbių aktualijos“, kurioje dalyvaus Coca-Cola HBC žmogiškųjų išteklių verslo partnerė Baltijos šalyse Lina Macaitė, „Manpower Group“ vadovė Živilė Švežauskienė, „Baltic Amadeus“ personalo ir marketingo vadovas Darius Dužinskas, „Vinted“ atrankų komandos vadovė Ieva Kuniejūtė.
„Youth Empowered“ yra edukacinė programa, skirta jaunimo nedarbo mažinimui, kurią inicijavo bendrovė „Coca-Cola HBC“, o Lietuvoje šią programą įgyvendina ekonominio švietimo ir verslumo ugdymo organizacija Lietuvos Junior Achievement. Programa jau trejetą metų įgyvendinama 28-ose šalyse – tarp jų Austrijoje, Italijoje, Šveicarijoje, Rusijoje, Lenkijoje, Ukrainoje, Graikijoje taip pat ir Baltijos šalyse. „Youth Empowered“ renginiuose jau sudalyvavo daugiau nei 130 000 jaunuolių ir jūs būsite tarp jų!

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai