Ukrainoje sučiupti desantininkai iš Rusijos (31)

28871
REUTERS
2014 m. rugpjūčio 26 d. 13:02
Ukrainos saugumo tarnyba (SBU) pirmadienį pranešė, jog armija šalies rytiniame regione sučiupo dešimt Rusijos oro desantininkų, o tas incidentas padidino įtampą itin svarbių derybų dėl šio konflikto išvakarėse. 98-osios oro desantininkų divizijos, kurios bazė yra centrinėje Rusijoje, kariai buvo sučiupti netoli Dzerkalnės kaimo, esančio už maždaug 50 kilometrų į pietryčius nuo prorusiškų sukilėlių tvirtovės Donecko, sakoma SBU pranešime.

„Sulaikyti Rusijos kariai turėjo asmeninių dokumentų ir ginklų, – nurodė tarnyba. – Tyrėjai pradėjo baudžiamąjį tyrimą dėl ginkluotų Rusijos piliečių įvykdyto neteisėto sienos perėjimo.“

Grupė Rusijos karių, kuriuos sučiupo Ukrainos pajėgos, į rytų Ukrainos teritoriją pateko per klaidą, Rusijos valstybinė naujienų agentūra „RIA Novosti“ citavo vieną šaltinį Gynybos ministerijoje.

„Minėti kariai iš tikrųjų vykdė patruliavimą viename Rusijos ir Ukrainos sienos ruože, (ir) atsitiktinai perėjo ją nepažymėtoje vietoje. Kiek žinome, sulaikant jie nesipriešino Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms“, – sakė šaltinis.


Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi