Ukraina išbandė naują priešlaivinę sparnuotąją raketą (53)

15778
REUTERS
2018 m. gruodžio 6 d. 16:26
Ukraina gruodžio 5 dieną netoliese aneksuoto Krymo esančiame Odesos atliko kelis modernizuotos S-125 oro gynybos sistemos ir „Neptune“ sparnuotųjų raketų bandymus. Ukrainos nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos vadovas Oleksandras Turčynovas, stebėjęs bandymus, teigia, kad rezultatais liko patenkintas ir džiaugiasi, jog jie įrodė Ukrainos pasirengimą pasirūpinti šalies sienų Juodojoje ir Azovo jūrose saugumu. Naujoji „Neptune“ sparnuotoji raketa, galinti pasiekti laivyno taikinius net už 280 kilometrų, anot jo. pademonstravo „labai puikius rezultatus“.

Šiandien mes išbandėme naujų sparnuotųjų raketų gebėjimą pataikyti į toli esančius taikinius. Labai svarbu, kad raketa galėtų sunaikinti už 280 kilometrų esančius taikinius. Tai labai puikus rezultatas“, - sakė Ukrainos nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos vadovas Oleksandras Turčynovas.

Raketų ir oro gynybos sistemų bandymas įvykdytas kaip tik tuo metu, kai Rusijos ir Vakarų įtampa ir vėl išaugusi dėl naujos Maskvos provokacijos: Rusija lapkritį perėmė tris Ukrainos karo laivus ir jų įgūlas.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi

DELFI DĖMESIO CENTRE

Laida ŠIANDIEN 19:30

DELFI Dėmesio centre su Edmundu Jakilaičiu

44
DELFI DIENA

Laida ŠIANDIEN 15:00

DELFI Diena su Arnu Mazėčiu

27