TS-LKD seniūnė: tikimės išmintingų balsavimo rezultatų dėl Pavilionio (2)

3984
2021 m. birželio 29 d. 11:05
Seimo opozicija antradienį inicijuoja nepasitikėjimo Užsienio reikalų komiteto (URK) pirmininku Žygimantu Pavilioniu procedūrą.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnės Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienės teigimu, frakcija tikisi „išmintingų rezultatų“ balsavime.

„Pasitikime Ž. Pavilionio kompetencija užsienio klausimuose ir manome, kad neturėtų būti sukurtas precedentas, kada provokuojant nedraugiško režimo dalyviams vienus ar kitus politikus, jie vėliau turėtų sulaukti politinės atsakomybės“, – žurnalistams antradienį Seime sakė R. Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Parlamentarė pažymėjo, kad Ž. Pavilionio požiūris ir retorika yra žinoma, tačiau, pabrėžė ji, URK pirmininko tapimas provokacijų taikiniu rodo, jog politikas nėra patogus nedemokratinėms valstybėms.

„Mes pasitikime savo bendražygiu. Kažkokios specifinės diskusijos tuo klausimu išplėtotos nebuvo“, – pažymėjo R. Morkūnaitė-Mikulėnienė, paaiškinusi, kad frakcija balsavime dėl Ž. Pavilionio atsistatydinimo nedalyvaus. „Aš manau, kad išsakyti savo poziciją yra demokratijos bruožas“, – sakė TS-LKD frakcijos seniūnė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai