Trumpo ir Kim Jong Uno susitikimas: ką išdavė kūnų kalba (6)

24014
REUTERS
2018 m. birželio 12 d. 14:42
Per pirmąsias istorinio JAV prezidento Donaldo Trumpo ir Šiaurės Korėjos lyderio Kim Jong Uno susitikimo akimirkas abu vadovai visomis išgalėmis stengėsi pademonstruoti savo galios poziciją, pastebi kūno kalbos ekspertė, analizavusi politikų akistatą Singapūre.

Bendrovės „Influence Solutions“ vykdomoji vadovė Karen Leong tvirtina, kad pirmąsias 13 valdžios lyderių susitikimo sekundžių vyko nebyli kova, kuriam visgi pavyks į savo rankas perimti susitikimo svarbesniojo vaidmenį.
Susitikimo metu daugiausia kalbėjo būtent D. Trumpas, o Kim Jong Unas, atrodo, įdėmiai jo klausėsi, net tris kartus grįžtelėdamas į JAV prezidentą, jiems artėjant prie susitikimo vietos.

Šiaurės Korėjos lyderis taip pat palietė D. Trumpo ranką, tokiu gestu norėdamas pademonstruoti, kad ir jis bent iš dalies kontroliuoja susitikimo eigą.

JAV prezidentas, kuris dvigubai vyresnis už Šiaurės Korėjos lyderį, Kim Jong Unui rodo kelią į biblioteką, kur lyderiai kalbėjosi akis į akį, uždėdamas ranką jam ant nugaros.

Faktas, kad tai buvo pirmoji tokia svarbi Kim Jong Uno akistata su tarptautine bendruomene, taip pat vertas atskiro dėmesio. Kaip ir pro ekspertės akis nepraskydęs D. Trumpo kaip sumanaus lošėjo elgesys.

Prieš susitikimą su Šiaurės Korėjos lyderiu D. Trumpas žadėjo, kad jau per pirmą minutę jam paaiškės, ar jo kolega iš Šiaurės Korėjos rimtai vertina taikos galimybę

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai