Tris dienas ieškota senolė aptikta iš pasieniečių sraigtasparnio (0)

6377
VSAT
2018 m. gegužės 23 d. 12:31
Kelmės rajone iš pasieniečių sraigtasparnio buvo surasta 87-erių senolė, kurios ieškota tris dienas. Moteris aptikta pelkėtoje vietovėje.

Antradienio pavakarę Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Aviacijos valdyboje buvo gautas policijos prašymas pakelti pasieniečių sraigtasparnį dingusios moters paieškai. Kelmės rajone gyvenanti 87-erių moteris iš namų išėjo dar sekmadienį ir dingo. Jos paieškos buvo nesėkmingos.

Netrukus iš VSAT aviacijos bazės Trakų rajono Paluknio miestelyje pakilo sraigtasparnio „Eurocopter 135“ įgula. Maždaug po valandos orlaivis nusileido Kelmės rajone. Čia į jį įlipo policijos pareigūnas, gerai žinantis apylinkes ir toliau koordinavęs sraigtasparnio skrydį.

Paieška iš oro šukuojant Kelmės rajono Sotkalnio kaimo apylinkes ir aplinkines vietoves truko apie valandą. Pradingėlė buvo aptikta šalia Adomaičių kaimo pelkėtoje vietovėje ir termovizorine pasieniečių įranga, ir pastebėta vizualiai.

Moteris nebuvo praradusi sąmonės, ji sėdėjo ant žolės. Sraigtasparnio įgula rado sausesnę vietą nutūpti netoliese. Iš „Eurocopter 135“ iššokę pasienietis pilotas ir policininkas nuskubėjo prie nelaimėlės. Buvo iškviestas policijos automobilis. Kai jis atvyko paimti moters, sraigtasparnio įgula grįžo į orlaivį ir pakilo skrydžiui atgal į Paluknį.

Policijos išvežta senolė vėliau buvo perduota medikams.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai