Trečdalį gyvenimo už grotų praleidęs vilnietis vėl įkliuvo (0)

906
policija.lt
2017 m. vasario 24 d. 14:50
Vyras, beveik trečdalį gyvenimo praleidęs įkalinimo įstaigose, vėl įkliuvo pareigūnams ‒ šįkart su narkotikais.

Vasario 23 d. Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato kriminalinės policijos pareigūnai Naujininkuose sulaikė vyrą (gimusį 1981 m.), pardavusį folijos lankstinuką su narkotine medžiaga asmeniui, vartojančiam narkotines medžiagas.

Pareigūnai nedelsdami atliko pirminius procesinius veiksmus ‒ kratą narkotikų platintojo namuose. Kratos metu slėptuvėje, metalinėje dėžutėje, buvo rasta 74 folijos lankstinukai su narkotine medžiaga, priemonės narkotinėms medžiagoms sverti, grynieji pinigai, įgyti nusikalstamu būdu, praneša sostinės policija.

Vilniaus miesto antrajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.) ir neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 2 d.).

Ir narkotikų platintojas, ir narkotinių medžiagų įsigijęs asmuo sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

Narkotines medžiagas platinęs vyras ‒ policijai gerai žinomas, jis anksčiau yra teistas ne tik už narkotinių medžiagų platinimą, bet ir už labai sunkų nusikaltimą – nužudymą.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai