Tokio Egidijaus Dragūno dar nematėte: ypatingai verta pažiūrėti Seimo nariams (206)

76407
Dainius Sinkevičius, DELFI TV
2018 m. vasario 7 d. 17:57
Didelių nemalonumų dėl Pavilnių regioniniame parke esančiame sklype pastatyto prabangaus namo turintis bene populiariausias šalies dainininkas Egidijus Dragūnas sako, kad jau seniai pribrendo laikas keisti Lietuvą, nes dėl Seime dirbančių politikų rietenų ir neveiklumo kenčia paprasti žmonės.

„Aš šiandien skaitau portalą ir skaitau, kaip deputatai vienas kitam inicijuoja apkaltą, aš visai Seimo impotencijai, kitaip niekaip nepavadinsiu, – aš noriu, kad žmonės, kurie eina į Seimą ir kurie priiminėja įstatymus, atsigautų – tai nėra jų tarpusavio kova“, – trečiadienį sakė E. Dragūnas.

Politikus, kuriuos per rinkimus išrinko rinkėjai, dainininkas vadino deputatais, „kurie melsdami apsiseilėję ateina prašyti mūsų balso“.

Anot E. Dragūno, politikai privalo priimti tokius įstatymus, kurie būtų palankūs šalies gyventojams ir jų neatbaidytų nuo gyvenimo Lietuvoje. Kaip pavyzdį jis paminėjo savo namo Pavilnių regioniniame parke statybas.

„Jie prašo mūsų balso ir jie atstovauja tiesiogiai mums, mes mokame mokesčius, mes mokame jiems atlyginimus, aš noriu, kad ta instancija pagaliau atsigautų, – sakė E. Dragūnas. – Man keista, kad nei vienas deputatėlis, nė viena partija neįsikiša ir neužduoda klausimo: galbūt mūsų įstatymai yra prasti ir atėjo laikas pakeisti ir inicijuoti ne vienas kito apkaltą, o įstatymų pakeitimus.“

Dainininkas sakė, kad planuoja apsilankyti Seime ir kovoti už visus žmones.

„Aš turiu už savo nugaros daug žmonių, aš nueisiu į tą Seimą, nuvažiuosiu ir apsižiūrėsiu naujas darbo patalpas ir ateisime, priimsime tuos įstatymus, jeigu jie negali to padaryti – laikas keisti ir laikas kiekvienam dirbti savo darbą, o ne kankinti ir tampyti žmones po tokias instancijas (teismą)“, – sakė E. Dragūnas.

Daugiau apie teisme nagrinėtą bylą, kurioje antstolė prašo E. Dragūnui skirti po 300 eurų baudą už tai, kad nesustabdė savavališkų statybų, ir kad ši bauda šiuo metu jau gali siekti 45 tūkst. Eur, skaitykite DELFI paspaudę šią nuorodą.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi