Vyriausybei bus siūloma karantiną pratęsti: atlaisvinimų scenarijai bus atnaujinami kas dvi savaites (44)

86008
2021 sausio mėn. 25 d. 13:00
Pirmadienį vykusiame Vyriausybės ekstremaliųjų situacijų komisijos (VESK) posėdyje buvo aptarta epidemiologinė situacija šalyje, taip pat Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pateikė etapinį karantino ribojimų atlaisvinimo planą.

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė po susitikimo pranešė, jog Vyriausybei bus siūloma keisti karantiną pratęsti dar mėnesiui.

„Išklausius informaciją apie skaičius, žinoma, galime teigti, kad situacija šiandien yra šiek tiek gerėjanti, matome pozityvius skaičius. Tačiau pats kritimo pagreitis yra šiek tiek sulėtėjęs. Įvertinus visus argumentus ir skaičius, kurie buvo išsakyti, buvo priimtas sprendimas Vyriausybei pasiūlyti karantino galiojimą dar vienam mėnesiui, iki vasario 28 dienos“, – sakė ministrė.

„Matome, kad susirgimų kreivė mažėja, tai griežto karantino rezultatai, tačiau rezultatai dar nėra tokie, kurių siekiame, todėl siūlome pratesti karantiną. Tikimės, kad artimiausiu metu galėsime pasiūlyti ir pirmus atlaisvinimus verslui“, – teigė vidaus reikalų ministrė, Vyriausybės ekstremaliųjų situacijų komisijos pirmininkė A. Bilotaitė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai