Tiesiogiai iš konferencijos „Man reikalingi pasaulio centrai, kuriuose aš noriu užkariauti Lietuvai vietą“ (2)

1141
2019 gegužės mėn. 17 d. 11:00
Gegužės 17 d. nuo 11 val. Prienų bendruomenė tiesiogiai per DELFI TV konferencijoje „MAN REIKALINGI PASAULIO CENTRAI, KURIUOSE AŠ NORIU UŽKARIAUTI LIETUVAI VIETĄ“ kviečia diskutuoti, kaip suburti išvykusius ne vien į kitus Lietuvos miestus, bet ir po visą pasaulį išsibarsčiusius žmones, kokių idėjų reikia Prienų kraštui, o kartu ir visiems Lietuvos miestams.
11 val. Pasaulio lietuvių bendruomenės pirmininkė Dalia Henke skaitys pranešimą „#LietuvosJėgaPasaulyje“, o vėliau visus pakvies į diskusiją apie tai, ką galime nuveikti sutelkę lietuvius su savo sričių ekspertais. Diskusiją moderuos žurnalistas Aurimas Perednis.

12 val. 30 min. diskusijoje „Idėja Lietuvai. Idėja Prienams“ remiantis idėjomis, pasiūlytomis Prienų kraštui iniciatyvos IDĖJA LIETUVAI rėmuose bus diskutuojama apie Lietuvos regionams reikalingas idėjas šalies mastu. Diskusijoje dalyvaus „DELFI“ direktorius Vytautas Benokraitis, žurnalistas, apžvalgininkas Linas Kojala, leidybos namų „Terra Publica“ plėtros vadovas Vytautas Kandrotas, užsienyje gyvenančios, iš Prienų kilusios Gintarė Bredelytė, kuri šiuo metu yra „Berkeley Group“ kokybės kontrolės vadovė bei Indrė Lechtimiakytė, „Samphire“ projekto koordinatorė ir konsultantė imigracijos teisės klausimais bei Prienų rajono savivaldybės atstovai. Diskusiją moderuos žurnalistas Edmundas Jakilaitis.

Naujausi

DELFI DĖMESIO CENTRE

Laida ŠIANDIEN 19:30

DELFI Dėmesio centre

249
DELFI DIENA

Laida ŠIANDIEN 15:00

DELFI Diena

71