Sulaikytoji sugebėjo išsilaisvinti iš antrankių ir pavogti policijos automobilį (0)

13113
REUTERS
2018 m. sausio 5 d. 14:16
21 metų Pietų Karolinos gyventoja pareigūnams pasirodė esanti tikrai kietas riešutėlis. Policijos pareigūnai jauną moterį sulaikė, uždėjo antrankius ir pasodino į automobilį, o ji ne tik išsilaisvino, bet ir pavogė policijos automobilį. Policijos teigimu, tai buvo trečia tą dieną nelegaliai jos pasisavinta mašina.

Pareigūnai sako, kad 21 metų Mios Victorios Thornton nuotykiai prasidėjo pasisavinus vaikino automobilį. Kai šis ėmė ir sugedo, vienas geros širdies nepažįstamasis pasiūlė ją pavėžėti.

Kai privažiavo sankryžą, mergina stvėrė į savo rankas vairą ir įvairavo automobilį į kitą mašiną. Vairuotojui iššokus lauk pasižiūrėti, kas nutiko kitame automobilyje, mergina tiesiog ėmė ir nuvažiavo. Po kelių minučių automobilį ji sudaužė.

Policijos teigimu, atvykęs techninės pagalbos automobilis ją nuvežė į pirmosios avarijos vietą. Pareigūnai merginą ten sulaikė, rankas surakino antrankiais ir pasodino ant galinės policijos automobilio sėdynės. Vėliau mašinoje esantis vaizdo registratorius nufilmavo, kaip ji išsilaisvina iš antrankių, perlipa į vairuotojo vietą ir nuvažiuoja policijos automobiliu.

Pareigūnai sako, kad gaudynių būta vertų veiksmo filmo, tačiau ir jos baigėsi avarija – mergina policijos automobiliu rėžėsi į medį. Laimei, ji nenukentėjo, tačiau vėl buvo sulaikyta ir surakinta antrankiais.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai