Sulaikytas nuo pareigūnų sprukęs motociklininkas (0)

6137
policija.lt
2014 m. birželio 9 d. 14:24
Birželio 8 d. apie 13.46 val. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Patrulių rinktinės pareigūnams nepakluso sustoti motociklo „Honda“ vairuotojas.

Motociklą „Honda“, važiuojantį keleiviniam transportui skirta eismo juosta, patruliuojantys pareigūnai pastebėjo Ozo g., Vilniuje.

Patruliai, įjungę tarnybinio automobilio specialaus garso ir šviesos signalus, stabdė motociklą, tačiau motociklininkas, pamatęs pareigūnų automobilį, tik padidino greitį ir nurūko Gelvonų gatve – motociklininkas prieš reguliuojamą pėsčiųjų perėją net nesulėtino greičio ir pravažiavo degant draudžiamam šviesoforo signalui, o į pareigūnų reikalavimą sustoti – nereagavo. Pažeidėjas Ateities ir S. Stanevičiaus gatvių sankryžą kirto taip pat degant draudžiamam šviesoforo signalui.

Patruliams pavyko sulaikyti motociklo vairuotoją tik tuomet, kai pastarasis nugriuvo parko keliuke L. Giros g. Netrukus paaiškėjo, kad motociklą vairavo neturintis tam teisės Ž. Ž. (gimęs 1982 m.). Be to, trisdešimt dvejų metų vyro, nuteisto 2 metų ir 6 mėn. laisvės atėmimo bausme, ieškojo Panevėžio policija.

Už Kelių eismo taisyklių pažeidimus vyrui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai