Su narkotikais sulaikyti čigonai: du vyrai ir nėščia moteris, vaikai perduoti globai (0)

1803
policija.lt
2017 m. kovo 10 d. 15:44
Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnams su narkotikais įkliuvo du vyrai ir besilaukianti moteris.

Kovo 9 d., apie 20 val., Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato kriminalistai tikrino informaciją dėl narkotinių medžiagų platinimo Vilniuje, Rodūnios kelyje. Pareigūnai pastebėjo į kiemą įvažiuojantį automobilį „Opel Omega“, iš kurio išlipo du vyrai (gimę 1987 m. ir 1981 m.), nėščia moteris (gimusi 1993 m.) ir dvi mažametės mergaitės (gimusios 2009 m. ir 2012 m.). Visi jie romų tautybės, praneša sostinės policija.

Pareigūnams priartėjus prie jų, vienas vyrų ant žemės išmetė pakelį cigarečių, kurio viduje pareigūnai rado permatomą maišelį su milteliais, įtariama, narkotine medžiaga - heroinu. Abu vyrai ir moteris buvo sulaikyti ir pristatyti į Vilniaus miesto antrąjį policijos komisariatą, o mergaites ‒ į Vilniaus miesto krizių centrą.

Kriminalistai atliko kratą viename Rodūnios kelias g. namų. Jos metu moteriškame chalate pareigūnai rado 3 folijos lankstinukus su narkotikais. Įtariama, chalatas priklauso sulaikytai nėščiai čigonei.

Dėl šio įvykio Vilniaus miesto antrajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str.). Už šią nusikalstamą veiką gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai