Su dar neregėtu reketu susidūręs Ignas Staškevičius: buvau įžūliai sekamas (15)

35914
Dainius Sinkevičius, DELFI TV
2018 m. sausio 15 d. 16:09
Vilniaus apygardos teisme – dar neregėta byla: baudžiamojon atsakomybėn patraukti sutuoktiniai, kurie kaltinami reketavę vieną koncerno „VP Grupė“ akcininkų Igną Staškevičių.

DELFI žiniomis, baudžiamąją bylą teismui perdavę prokurorai ikiteisminio tyrimo metu nustatė, kad iš I. Staškevičiaus buvo reikalaujama net 1,5 mln. eurų. Neįtikėtina, bet verslininkas net dalį pinigų sumokėjo – 312 tūkst. Eur buvo įforminti kaip dovana pas notarą. Pasirašydamas pinigų dovanojimo sutartį I. Staškevičius taip pat sumokėjo visus privalomus mokesčius.

Baudžiamojon atsakomybėn dėl neteisėto informacijos rinkimo apie privatų asmenį ir didelės vertės turto prievartavimo prokurorai patraukė Vilniuje gyvenančius sutuoktinius – Patriciją ir Darių Šulskius.

D. Šulskis taip pat yra kaltinamas neteisėtu disponavimu šaunamuoju ginklu.

Abu kaltinamieji anksčiau yra dirbę kartu su I. Staškevičiumi, o D. Šulskis net buvo laikomas dešiniąja verslininko ranka – jis daugybę metų dirbo I. Staškevičiaus vairuotoju.

Įtariama, kad ilgą laiką buvo sekamas ne tik verslininkas, bet ir jo šeimos nariai. Prokurorai teigia nustatę, kad kaltinamieji grasino paviešinti informaciją ne tik apie privatų itin asmeninį I. Staškevičiaus gyvenimą, bet ir komercinę veiklą. Kokia ši informacija, duomenys neskelbtini.

Baudžiamojon atsakomybėn patraukti sutuoktiniai kategoriškai kratosi jiems pateiktų kaltinimų.

Daugiau apie tai skaitykite DELFI paspaudę šią nuorodą.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai