Stebuklas Meksikoje — keleivinio lėktuvo katastrofą išgyveno visi juo skridę žmonės (0)

16731
REUTERS
2018 m. rugpjūčio 1 d. 17:02
Stebuklas Meksikoje – keleivinio lėktuvo katastrofą išgyveno visi juo skridę žmonės. Lūžus orlaivio korpusui, keleiviams teko šokti iš užsidegusio lėktuvo. 97 žmonės buvo sužeisti, 2 iš jų sunkiai.

Šiaurės Meksikoje per smarkią krušą antradienį nukritus kylančiam oro kompanijos „Aeromexico“ lėktuvui buvo sužeisti 97 žmonės, pranešė pareigūnai.

Orlaivis „Embraer 190“, turėjęs skristi iš Durango į Meksiką, sudužo apie 15 val. vietos laiku. Lėktuve buvo „88 suaugusieji, devyni nepilnamečiai, du kūdikiai, du pilotai ir du skrydžio palydovai“,

„Patvirtinta, kad reisą ištikusi nelaimė gyvybių nepareikalavo“, – socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė Durango valstijos gubernatorius Jose Rosasas.

Du žmonės per šią nelaimę buvo sunkiai sužeisti: vienam iš pilotų teko atlikti stuburo operaciją, o viena jauna keleivė apdegė 25 proc. savo kūno.

Į ligoninę buvo pristatyti 97 žmonės, bet dauguma lėktuve buvusių žmonių patyrė „labai nesunkių“ sužalojimų.

Durango civilinės saugos valdybos atstovas Alejandro Cardoza (Alechandro Kardoza) po nelaimės sakė, kad lėktuvą užklupo smarki kruša, taigi, pilotai bandė nuleisti lėktuvą avariniu būdu. Po to orlaivyje įsiplieskė gaisras.

Vis dėlto oro linijų vadovai neatskleidė detAlių apie nelaimės aplinkybes. Brazilų lėktuvų gamintoja „Embraer“ pranešė, kad tirti nelaimės į Meksiką išvyko jų specialistų komanda.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai