Statomo Vilniaus Vakarinio aplinkkelio vaizdai iš paukščio skrydžio (3)

30148
Domantas Pipas, DELFI TV
2016 m. spalio 5 d. 14:28
Vilniaus gyventojai jau galėjo išbandyti rugsėjį atidarytą Ukmergės gatvės Šiaurinės dalies viaduką, o visą Vakarinį aplinkkelį užbaigti ir eismą juo paleisti planuojama dar iki šių metų Kalėdų.

Sostinės meras Remigijus Šimašius teigia, kad darbams pasibaigus visi vilniečiai pajus labai didelį palengvėjimą ir pagerėjimą.

Kaip DELFI sakė darbus atliekančios įmonės „Kauno tiltai“ atstovas žiniasklaidai Laurynas Slapšys, šiuo metu nėra numatyta atidaryti naujesnių Vakarinio aplinkkelio dalių.

„Numatoma darbų pabaiga, kaip ir suplanuota – gruodžio mėnesį“, – tvirtino jis.

R. Šimašius pirmadienį tiesioginėje „Facebook“ transliacijoje pristatydamas 2016–2017 metų darbus sakė, kad ateityje planuojama sutvarkyti ir šalia aplinkkelio esančias gatves.

„Gatvės bus remontuojamos, nes į aplinkkelį reikia įvažiuoti ir dalis tų gatvių, kurios yra privažiuojamosios prie aplinkkelio, dabar dar neatrodo taip kaip turi būti. Be abejo, jas numatyta sutvarkyti. Turbūt dar aktualiau, kad ir Šiaurinė gatvė ir Mykolo Lietuvio gatvė (kur toliau eina) – tokios didelės gatvės net naujai turės būti pastatytos“, – dėstė meras.

Jis pripažino, kad projektuojant aplinkkelį buvo padaryti keli „liapsusai“.

„Vienas yra ties Buivydiškėmis, ten net nėra pereiti pėstiesiems patogaus varianto numatyto, tai deja, pagal numatytus Europos Sąjungos reikalavimus, mes turime padaryti objektą iki galo ir tada tik galima jį tobulinti. Tam, manau, turės atsirasti galimybė žmonėms nuo miesto pereiti į kitą pusę ir atvirkščiai. Tą reikės patobulinti“, – kalbėjo R. Šimašius.

Miesto meras taip pat sakė, kad: „Gatvių tinklas, be jokios abejonės, bus tvarkomas ir su aplinkkeliu visi žmonės pajus labai didelį palengvėjimą ir pagerėjimą“.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai