Šokiruojantys vaizdai: policininkas daužė sulaikytojo galvą su „Taser“ (43)

12081
DELFI skaitytojo video
2018 m. lapkričio 8 d. 12:43
Paviešintame ir daug visuomenės dėmesio sulaukusiame įraše vaizdas yra skirtas tikrai ne visiems. Medžiagoje galima pastebėti, kad du policijos pareigūnai sulaiko vyrą. Kaip matoma, vyras yra pargriaunamas ant žemės, vienas pareigūnas reikalauja duoti rankas, o jo kolega elektros impulsiniu įrenginiu „Taser“ iš pradžių į kaklo sritį paleidžia elektros srovę, o vėliau pradeda daužyti per galvą. Su įrenginiu yra trenkiama apie 10 smūgių.

Šiaulių apskr. VPK Komunikacijos grupės vyresnysis specialistas Artūras Šliavas DELFI pakomentavo šį įvykį. Informuojama, kad antradienio vakarą buvo gautas pranešimas, jog Radviliškyje, prekybos centre „IKI“, jaunuolis lenda prie žmonių, trukdo dirbti, yra neblaivus, neadekvačiai elgiasi ir keikiasi viešoje vietoje. Į įvykio vietą atvykę pareigūnai įsitikino, kad asmuo chuliganiškai elgiasi ir nusprendė jį sulaikyti. Pasak A. Šliavo, sulaikytasis priešinosi, bandė smūgiuoti pareigūnui į veidą.

Taip pat DELFI buvo informuota, kad šiuo metu yra pradėtas tarnybinis patikrinimas ar panaudota jėga nebuvo perteklinė ir, ar spec. priemonės panaudotos tinkamai.

Pasirodo, kad sulaikomas asmuo (23 metų) yra Radviliškio policijai puikiai žinomas. Jis teistas jau 3 kartus dėl viešosios tvarkos pažeidimų, 2 kartus dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti sveikatą. Taip pat policija pabrėžia, kad nuo 2014 metų jis jau yra 20 kartų baustas pagal administracinių nusižengimų kodeksą (figūruoja chuliganizmas, viešosios tvarkos pažeidimai, neblaivaus pasirodymas viešoje vietoje).

Užfiksuoto įvykio metu jaunuolis buvo neblaivus, jam nustatytas 1,72 prom. girtumas. Policija sulaikytojo atžvilgiu pradėjo tris tyrimus: dėl teisėtų policijos pareigūnų reikalavimų nevykdymo, pareigūno garbės ir orumo įžeidimo bei neblaivaus pasirodymo viešoje vietoje.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi