Sniegas pasitrauks iš Lietuvos: galima lijundra, plikledis, rūkas (4)

45281
2018 m. gruodžio 28 d. 09:18
Penktadienio diena irgi bus debesuota, tik kai kur su nedideliais pragiedruliais. Daug kur iškris nedideli krituliai, daugiausia lietus. Vietomis tvyros rūkas. Vėjas papūs iš šiaurės vakarų, 4-9 m/s greičiu. Aukščiausia temperatūra pakils iki 0-5 laipsnių šilumos. Mažiausiai šilumos – 0-2 laipsniai bus apie Vilnių ir Uteną, 1-3 – apie Kauną, Panevėžį ir Šiaulius, 3-5 laipsnių galima tikėtis arčiau Klaipėdos.

Šeštadienį ypatingų orų permainų nenumatoma. Naktį daug kur sulauksime nedidelių kritulių. Kai kur galima silpna lijundra, plikledis, rūkas. Pūs nestiprus vakarų, pietvakarių vėjas. Naktį bus nuo 1 laipsnio šalčio iki 4 laipsnių šilumos, todėl apie didžiuosius Lietuvos mistus temperatūra išliks panaši.

Vilniuje ir Utenoje ji svyruos apie nulį, Šiauliuose, Panevėžyje ir Kaune bus 0-2, Klaipėdoje 2-4 laipsniai šilumos. Dieną nedidelių kritulių taip pat neišvengsime. Vakarų, pietvakarių vėjas sustiprės iki 4-9 m/s. Aukščiausia temperatūra nežymiai pakils iki 0-5 laipsnių šilumos. Sekmadienį išliks drėgni orai. Mišrūs krituliai dažnai užsuks į Lietuvą. Temperatūra beveik nesikeis.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai