Slaptas Eligijaus Masiulio pokalbis: valstiečiai – „lūzeriai“ (0)

11605
Dainius Sinkevičius, DELFI TV | www.DELFI.lt
2018 m. lapkričio 5 d. 17:36
Politinės korupcijos byloje dėl kyšininkavimo teisiamas buvęs Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis bandė visaip įsiteikti koncerno „MG Baltic“ viceprezidentui Raimondui Kurlianskiui ir dar net neįvykus Seimo rinkimams sudarinėjo Vyriausybę.

Vilniaus apygardos teismas, nagrinėjantis politinės korupcijos bylą, pirmadienį pagarsino slapta STT pareigūnų įrašytą E. Masiulio ir R. Kurlianskio pokalbį, iš kurio aiškėja, kad tuometis liberalų lyderis buvo įsitikinęs, jog laimės Seimo rinkimus ir kartu su Gabrieliaus Landsbergio vedamais konservatoriais sudarys Vyriausybę. Tiesa, lemiamą žodį šioje sąjungoje būtų turėjusi tarti prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Bent taip E. Masiulis teigė R. Kurlianskiui – slapta įrašytame pokalbyje girdėti, kaip Ramūno Karbauskio vedamus „valstiečius“ jis išvadina „lūzeriais“ , užsimena, kad jie nieko nepasieks, nes partijos lyderių gretose yra Aurelijus Veryga. Šio pokalbio metu E. Masiulis kalbėjo ir apie Saulių Skvernelį – esą jis vienintelis „žymiai daugiau proto turi“.

Kodėl „valstiečiai“ yra „lūzeriai“ ir kodėl su R. Kurlianskiu politikas kalbėjo apie G. Landsbergį, šiandien E. Masiulis nesako – teisme pareiškė, kad visus slapta užfiksuotus pokalbius pakomentuos tik tada, kai bus išklausyti visi įrašai.

„Aš visus pokalbius komentuosiu, kai visi bus paviešinti ir esu pasiruošęs atsakyti į kiekvieną klausimą, kuris kyla dėl pokalbio, o čia mes girdėjome, kad politikas daug kalba apie politinę virtuvę, būtų keista, jeigu aš kalbėčiau apie chirurgiją arba kitas sritis, kalbu apie tai, kas man labiausiai suprantama ir buvo labiausiai žinoma“, – sakė E. Masiulis.

Apie G. Landsbergį ir D. Grybauskaitę susitikimų metu su R. Kurlianskiu kalbėjosi ir tuometis Darbo partijos pirmininko pavaduotojas Vytautas Gapšys. Daugiau apie tai skaitykite DELFI.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai