Skandalingojo švedų filmuko vaikams herojai uždainavo angliškai (11)

10146
REUTERS
2015 m. kovo 15 d. 12:16
Skandalingai vertinamos Švedijos televizijos laidos vaikams, kurioje pasirodė šokantys lyties organai, herojai uždainavo angliškai. Daina „Willie & Twinkle“, paremta švedų parašytu muzikiniu kūriniu „Snoppen och Snippan“, pasakoja apie vyriškus ir moteriškus lyties organus.

Daina ir filmukas sukurti laidai vaikams „Germ Emergecy“, kurią transliuoja SVT kanalas. Laidoje vaikai mokomi apie žmogaus kūną, organus ir jų funkcijas.

Daug Švedijos mažamečių išreiškė norą daugiau sužinoti apie genitalijas, todėl laidos kūrėjai nusprendė parengti laidą šia tema.

Kompozitorius Johanas Holstromas minėtajai laidai parašė ne vieną dainą, „Snoppen och Snippan“ taip pat jo kūrinys. Dainai sukurtame vaizdo klipe vaizduojami šokantys moteriški ir vyriški lyties organai.

Kaip teigia „Cosmos Music, kurie ir įrašė anglišką dainos versiją, originali dainos versija svetainėje „YouTube“ buvo peržiūrėta beveik 5,5 mln. kartų. Vaizdo įrašas daug dėmesio susilaukė ir socialinėje žiniasklaidoje.

Būtent dėl šios dainos populiarumo ir buvo priimtas sprendimas dainą išversti į anglų kalbą. Muzikos kūrėjai teigia, kad dabar dainos tekstą ir siunčiamą žinutę galės suprasti visas pasaulis – ir susivoks, kad šiame turinyje nėra nieko baisaus ir žalingo.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai