Šiurpi vilniečio patirtis: verčiausi per kapotą, siuvo dešimt siūlių (0)

700
Ema Bilytė, Robertas Narmontas, Rinatas Chairulinas | www.DELFI.lt
2016 m. rugpjūčio 12 d. 14:27
Transporto priemonė, kuria važiuodamas nuolat kvėpuoji grynu oru, nuo taško a į tašką b gali nuvažiuoti be jokių erzinančių kamščių, o karštą dieną tave vėsina gaivus vėjelis. Kas? Dviratis – aibę privalumų turinti transporto priemonė. Vis dėlto, kad ir kaip patogu ir gera būtų, dažnas dviratininkas pamiršta gatvėje ir kelyje jų tykančius pavojus. Vienas tokių neseniai pats į avariją papuolęs dviratininkas mėgėjas Paulius.

„Dviračiu mėgstu važinėti, bet pasitaiko visokių dalykų. Būna, kad ir nukrenti. Jau savaitę turiu randą, siuvo dešimt siūlių”, - pasakojo be dviračio savo laisvalaikio neįsivaizduojantis Paulius Jakutavičius.

Dviratininko teigimu, į eismo įvykius jis yra papuolęs ne kartą - tai per savo neapdairumą, tai per vairuotojų dėmesio stoką. „Labai dažnai pasitaiko toks variantas, kai važiuoji gatve tiesiai, o mašina prieš tave suka į kairę. Tokio posūkio metu dažnai automobilio vairuotojas dviratininko nepastebi. Vieną kartą tiesiog per mašinos kapotą persiverčiau taip, o kitą kartą susitrenkiau galvą. Tiesa, pastaruoju buvau pats kaltas, nes važiavau be šalmo”, - išgyvenimais dalijosi Paulius.

Tokias ir panašias avarijas tenka spręsti avarijų eigą atkuriantiems mokslininkams, eismo įvykių tyrimų ekspertams. Šie turi išspęsti, kuri pusė buvo kalta eismo įvykio metu.

Daugiau apie dviratininkų avarijas specialiame DELFI reportaže.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai