Šiurpi avarija Nemenčinėje: nuo smūgio automobilis suplyšo (0)

3745
2014 m. lapkričio 11 d. 17:21
Antradienį į Nemenčinę iškviestos visos tarnybos, pranešta, kad įvyko kraupi avarija per kurią automobilis suplyšo, o juo važiavę du vyrai žuvo. Pirminiais duomenimis, avarija įvyko apie 14.58 val. Nemenčinėje, Švenčionių gatvėje. Į įvykio vietą iškviesti policijos pareigūnai, ugniagesiai ir medikai. Pranešta, kad nuo smūgio į medį automobilis „Saab“ suplyšo. Avarijos liudininkai suabejojo, ar po tokio smūgio įmanoma išgyventi.

Atskubėjus pagalbai paaiškėjo, kad avarija nusinešė dviejų žmonių gyvybes. Vienas po smūgio į medį iškrito iš automobilio. Kitas buvo prispaustas automobilio. Ugniagesiams jį išvadavus, medikai dar gaivino vyrą, tačiau iš mirties nagų sunkiai sužaloto žmogaus ištraukti nepavyko.

Kaip DELFI pasakojo avarijos liudininkai, „Saab“, važiavęs į Švenčionių pusę, lenkė priešais jį važiavusį automobilį. Staiga „Saab“ sumėtė, jis ėmė suktis. Nors lenkiamo automobilio „Saab“ nekliudė, pats nulėkė nuo kelio ir rėžėsi į medį. Nuo smūgio lūžo ne tik automobilis, bet ir jame buvęs benzininis pjūklas.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai