Šiaurės Karolinoje įsiplieskė nauji kruvini susirėmimai (0)

1016
REUTERS
2016 m. rugsėjo 22 d. 10:38
Pietinėje Šiaurės Karolinos valstijoje esančiame Šarlotės mieste smurtas prasiveržė antrą vakarą iš eilės, kai policija trečiadienį susirėmė su demonstrantais, išėjusiais į gatves dėl incidento, per kurį pareigūnai nušovė vieną juodaodį.

Riaušių policininkai, dėvintys neperšaunamas liemenes ir šalmus, prisidengę skydais ir ginkluoti guminėmis lazdomis, grūmėsi su protestuotojais ir leido ašarines dujas. Susirinkę keli šimtai žmonių koliojo pareigūnus ir svaidė į juos akmenis ir įvairius kitus daiktus prie vieno viešbučio Šarlotės centre.

Vienas protestuotojų buvo pašautas. Policija tvirtino, kad pareigūnai nešaudė ir kad minėtą auką pašovė kažkas iš demonstrantų.

Kai kurie demonstrantai trankė langus, o kiti svaidė į policininkus įvairius daiktus ir stovėjo užsilipę ant automobilių. Policijai paleidus ašarines dujas, protestuotojai pradėjo bėgti.

Pietų Karolinos gubernatorius paskelbė nepaprastąją padėtį.

Smurtas Šarlotėje prasiveržė antradienio vakarą, kai policija tadien nušovė 43 metų juodaodį Keithą Lamontą Scottą vieno daugiabučių komplekso automobilių stovėjimo aikštelėje.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai