Šiaulietis įkliuvo su 800 tūkst. litų vertės kontrabanda (2)

1823
VSAT
2014 m. gruodžio 8 d. 14:05
Šiaulių rajone pasieniečiams įkliuvo šiaulietis, iš Latvijos atgabenęs 110 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių. Šio kontrabandinio krovinio vertė yra daugiau kaip 800 tūkst. litų.

Šeštadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pakrančių apsaugos rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Specialiosios paskirties užkardos pareigūnai kartu su Klaipėdos teritorinės muitinės mobiliųjų grupių skyriaus pareigūnais Šiaulių rajono Meškuičių gyvenvietėje sustabdė iš Latvijos atvykusį vilkiką „Volvo FH“ su puspriekabe. Transporto paslaugas teikiančios uždarosios akcinės bendrovės vardu registruotą automobilį vairavo 52-ejų Šiaulių gyventojas.

VSAT pareigūnai puspriekabėje aptiko 110 tūkst. pakelių cigarečių „Fest“ su baltarusiškomis banderolėmis. Lietuvoje tokio krovinio vertė su mokesčiais yra apie 808 tūkst. litų, praneša VSAT.

Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis Pakrančių apsaugos rinktinės pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Vairuotojui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 7 metų. Jį VSAT pareigūnai uždarė į areštinę.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai