Sentosos sala ruošiasi JAV ir Šiaurės Korėjos lyderių susitikimui (0)

2309
REUTERS
2018 m. birželio 11 d. 12:09
Viso pasaulio akys nukreiptos į Singapūrą, kuriam priklausančioje Sentosos saloje įvyks istorinis Šiaurės Korėjos lyderio Kim Jong Uno ir Jungtinių Valstijų prezidento Donaldo Trumpo susitikimas.

Sentosos saloje, esančioje maždaug už 500 metrų nuo pagrindinės Singapūro salos, įsikūręs „Capella Hotel“. Jame įvyks pirmasis istorijoje Šiaurės Korėjos lyderio ir pareigas einančio JAV prezidento susitikimas.

Sala, kurios plotas vos 3,47 kvadratinio kilometro, yra trečia pagal dydį Singapūrui priklausanti sala.

Sentosos salą su Singapūro sala jungia 0,5 kilometrų ilgio tiltas.
Birželio pradžioje Singapūro valdžia paskelbė, kad D. Trumpo ir Kim Jong Uno susitikimas vyks būtent „Capella Hotel“ viešbutyje. Tada viešbutis pranešė iki pat birželio vidurio stabdantis savo veiklą ir visą laiką ir personalą skirsiantis pasiruošimui.

Šiuo metu viešbučio įėjimas ir išėjimas uždengti savadarbėmis pastogėmis, o aplinką akylai stebi gausios saugumo pajėgos.

Geografiškai viešbutis įsikūręs ant kalvos. Vietovė apaugusi medžiais, tad nufotografuoti lyderių susitikimą bus gana sudėtina.

„Capella Hotel“ savo svečiams siūlo daug apgyvendinimo variantų, kurių kainos parai prasideda 500 dolerių ir baigiasi net 7800 dolerių.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi