Savaitgalį Lietuvą nuklos sniegas: kuo toliau, tuo bus šalčiau (0)

37765
2018 m. lapkričio 23 d. 09:55
Penktadienį vyraus debesuoti orai, dieną yra tikimybė, kad kai kur pasirodys pragiedrulių, nušvis saulė, tiesa, neilgam. Snyguriuos, bet žymesnių kritulių ir toliau nenumatoma. Naktį vietomis vėl tvyros rūkas, bus silpnos lijundros ir plikledžio tikimybė. Vėjas išliks silpnas. Į šalį atkeliaus šiltesnio oro masė. Tiesa, šiluma – vos vienu laipsniu šiltesnė, lyginant su ankstesnėmis dienomis. Tad temperatūra naktį svyruos nuo 0 iki 3 laipsnių šalčio, pajūryje išliks silpnai teigiama. Dieną pakils nuo 2 laipsnių šalčio iki 3 laipsnių šilumos.

Šeštadienį šalį pasieks kritulių debesys, tad didelė tikimybė, kad jau šeštadienį daugelį šalies rajonų apklos sniegas. Jis nebus gausus, labiausiai tikėtina, kad gausiausių kritulių sulauks šiauriniai šalies rajonai. Pietiniuose rajonuose jo galbūt net neiškris. Vietomis sniegą pakeis šlapdriba. Temperatūra naktį dar daug kur kris žemiau 0 laipsnių. Dieną pajūryje temperatūra taip pat svyruos apie 0 laipsnių, vietomis pasnigs.

Sekmadienį krituliai taip pat neaplenks Lietuvos, negausiai pasnigs. Naktį temperatūra daug kur bus neigiama, pajūryje išliks apie 1 laipsnį šilumos. Dieną – svyruos apie 0 laipsnių.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai